Augustowsko-Podlaskie Stowarzyszenie Eko-rolników im. Ludwika Paca i Karola Brzostowskiego


Idź do treściAnkieta została opracowana w ramach projektu o nazwie „EKOROLNICY NA START” który realizuje zaprzyjaźniona organizacja - Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Sztabińskiej im. Karola Brzostowskiego w Sztabinie.
Projekt jest jednym ze zwycięzców konkursu Programy „Działaj Lokalnie” - Program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Na terenie Polski istnieje około 60 firm posiadających certyfikaty na skup przetwarzanie oraz export produktów ekologicznych. Z firmami tymi nasze stowarzyszenie posiada bliskie kontakty. Są one zainteresowane skupem i współpracą z naszym stowarzyszeniem - czyli z naszymi członkami - w szerokim zakresie. Od przekazania wiedzy o produkcji ekologicznej po instruktaż i pomoc w uzyskaniu właściwej jakości produktów, po wsparcie w dystrybucji naszych produktów. Wspomniane firmy planują z dużym wyprzedzeniem rozwój własnej strategii i są zainteresowane możliwościami produkcyjnymi gospodarstw ekologicznych z naszego regionu.


Z uwagi na przyrodnicze walory naszego regionu, nasze produkty są poszukiwane na rynkach krajowych i zagranicznych. Wymagane są duże jednorodne partie towarów spełniających wymogi przewidziane dla produktów ekologicznych.


NASZA ANKIETA BĘDZIE BARDZO DOBRYM SPOSOBEM NA ROZWIĄZANIE I USPRAWNIENIE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW KAŻDEGO Z ANKIETOWANYCH.


Ankieta zawiera szereg pytań dotyczących aktualnego stanu ekogospodarstw oraz Waszych planów na przyszłość. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ankietą zwróć się do nas. Otrzymasz ją do wypełnienia.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego